Home Contact

Contact

 

Contact

Hoofdlocatie Zuidwester
Dwarsweg 40
3241 LB Middelharnis

info@zuidwester.org
0187 - 898888
*Bereikbaar op werkdagen tussen 8:00 en 18:00.

Postadres Zuidwester
Postbus 16
3240 AA Middelharnis

 
 

Zorg aanvragen

Wil je graag meer weten over de zorg van Zuidwester?
Wij nemen alle tijd voor jouw verhaal.
Neem gerust contact op met een zorgadviseur.

Aanmeldingen voor de crisisopvang verloopt via de crisisdienst van MEE Delft.
Zij zijn te bereiken via het telefoonnummer 088-7752000.
Maria Elena Haro
Zorgadviseur
regio Goeree-Overflakkee


Aanwezig: di t/m vr
Tel: 06-51051905
m.haro@zuidwester.org

Laura Lugtenburg
Zorgadviseur
regio Hoeksche Waard-Rotterdam


Aanwezig: di t/m do
Tel: 06-23149301
l.lugtenburg@zuidwester.org

Werner Rommens
Zorgadviseur
regio West-Brabant


Aanwezig: ma, di, do en vr
Tel: 06-23149304
w.rommens@zuidwester.org

Silvia van der Hor
Zorgadviseur
regio Voorne-Putten (Voorne)
Expertisecentrum


Aanwezig: di, wo, do en vr
Tel: 06–53601994
s.vd.hor@zuidwester.org

Gerda Scholtes
Zorgadviseur
regio Voorne-Putten (Putten)


Aanwezig: di t/m do
Tel: 06-13580215
g.scholtes@zuidwester.org

Frits Nienkemper
Zorgadviseur
regio Zeeland
AVG-poli's


ma,di,woensdagochtend, do, vr
Tel.: 06-20245015
f.nienkemper@zuidwester.org

Jeannette Wagenaar
Zorgadviseur
crisisopvang,
aanvragen (her)indicaties en wettelijke vertegenwoordiging


Aanwezig: ma t/m do
Tel: 06-12993538
j.wagenaar@zuidwester.org

Dagbesteding

Dagbesteding

menublok klein

Contact

Jouw gegevens
Jouw vraag
 

Klachten

Heb je een klacht over de dienstverlening van Zuidwester?
Op deze pagina vind je meer informatie over onze klachtenprocedure