Home Contact

Contact

 
Wij komen graag in
contact met jou
Hoofdlocatie Stichting Zuidwester
Dwarsweg 40
3241 LB Middelharnis

info@zuidwester.org
0187 - 898888
*Bereikbaar op werkdagen tussen 8:00 en 18:00.

Postadres Stichting Zuidwester
Postbus 16
3240 AA Middelharnis

Contact

Jouw gegevens
Jouw vraag

Onze locaties

 

Onze Locaties



Zorg aanvragen

Wil je graag meer weten over de zorg van Zuidwester?
Wij nemen alle tijd voor jouw verhaal.
Neem gerust contact op met een zorgadviseur.
Maria Elena Haro
Zorgadviseur
regio Goeree-Overflakkee


Aanwezig: di t/m vr
Tel: 06-51051905
m.haro@zuidwester.org

Laura Lugtenburg
Zorgadviseur
regio Hoeksche Waard & Rotterdam


Aanwezig: di t/m do
Tel: 06-23149301
l.lugtenburg@zuidwester.org

Werner Rommens
Zorgadviseur
regio's West-Brabant & Zeeland
AVG-poli's


Aanwezig: ma, di, do en vr
Tel: 06-23149304
w.rommens@zuidwester.org

Silvia van der Hor
Zorgadviseur
regio Voorne-Putten (Voorne)
Expertisecentrum


Aanwezig: ma, di, do en vr
Tel: 06–53601994
s.vd.hor@zuidwester.org

Gerda Scholtes
Zorgadviseur
regio Voorne-Putten (Putten)


Aanwezig: di t/m do
Tel: 06-13580215
g.scholtes@zuidwester.org

Jeannette Wagenaar
Zorgadviseur
nood- en crisisopvang,
aanvragen (her)indicaties en wettelijke vertegenwoordiging


Aanwezig: ma t/m do
Tel: 06-12993538
j.wagenaar@zuidwester.org